Chceš si nezávazně zašukat? Vyzkoušej:

 

Vítejte na webu Hledám Milence.cz !

 

Seznamka Sally - erotická seznamka na sex

Je určený pro všechny, kterým nevyhovuje jejich současný stav nebo chtějí zažít v životě změnu a vzrušení, zavzpomínat na mladá léta nebo si jen tak povyrazit a užít si, a proto hledají milence / milenku. V podstatě se jedná o sex seznamka neboli erotická seznamka, kde najdete někoho na divoký sex zdarma! Také můžete vyzkoušet s partnerem swingers nebo erotickou masáž. Pro ty otrlejší je zde sekce BDSM Domina hledá otroka a Subinka hledá pána. A my jsme zde od toho, abychom Vám s tím pomohli. Nalevo se nachází přehledné menu s diskuzními fóry a hlavní kategorie jsou:

 Hledám milence a Hledám milenku

Tak už jen hodně štěstí při hledání a šťastnou ruku při výběru!

 

Seznamka Sally

Datum 29.08.2015

Vložil Robert

Titulek chci milenku

Odpovědět

Hledam nezavezny sex v Plzni!robrtgumar@gmail.com

Datum 26.08.2015

Vložil curdy

Titulek hledam milenku v plzni

Odpovědět

Chci nezavezni sex!

Datum 25.06.2015

Vložil Vila Denisa

Titulek Hledáme dívky

Odpovědět

Zavedený club Vila Denisa s dlouholetou tradicí a vlastní klientelou, ovšem s novým personálem a novým vedením, hledá dívky ve věku 18-35 let. Pokud tě už nebaví znuděně celou noc sedět a čekat mnohdy zbytečně, dojdi to se podívat k nám, kde se ti toto nestane.
http://www.clubviladenisa.cz
tel: 774070609

Datum 11.06.2014

Vložil Privát LOLITAS

Titulek ***5000KČ - 8000KČ DENNĚ***

Odpovědět

Jsme privát s širokou klientelou. Rády mezi sebe přivítáme nové slečny,záčátečnice nebo studentky ve věku 18 až 30 let. Nabízíme krásné prostředí, maximální diskrétnost, vysoké výdělky, skvělý kamarádský kolektiv, pracovní dobu dohodou, placenou reklamu, možnost ubytování zdarma,atd.Nabízíme výdělky 5000 Kč – 10 000 Kč denně.Jediné co požadujeme je atraktivní vzhled,příjemné vystupování,slušné jednání a spolehlivost.

Pošli nám foto, zastav se na nezávaznou schůzku, zeptej se na veškeré detaily a rozhodni se sama.

Datum 29.05.2014

Vložil Martin

Titulek Ahoj

Odpovědět

Ahoj hledám milenku sem Mlada Boleslavi napiš na majnusz11@email.cz

Datum 12.01.2014

Vložil Martin z Prahy

Titulek Chci tě oplodnit - toužíš po dítěti - NAPIŠ !!!

Odpovědět

Hledám holku,která touží tak jako já po miminku a chtěla by otěhotnět a mít se mnou miminko,budu ti hladit rostoucí bříško a těšit se s tebou na miminko,pokud toužíš po tom samém co já,tak mi napiš na e-mail: chcimiminko@email.cz a domluvíme se.Můžeš být i těhotná a bydlet můžeš se mnou v Praze,přijed třeba hned,budu rád,bydlím sám.

Chceš si nezávazně zašukat? Vyzkoušej: